Istnieje wiele firm, które tworzą strony internetowe. Tak naprawdę przebierać w twórcach można, znajdując złoty środek pomiedzy wyglądem a ceną.

To co chcę zaproponować, to inna metoda całości.

Uważam, że klient, który zleca wykonanie strony interenetowej sam będzie chciał ją kiedyś wypełniać treścią, ale niekoniecznie teraz.

Teraz chce otrzymać wstęp, wizytówkę z możliwością docelowej rozbudowy. Żeby spełnić takie warunki proponuję zbudowanie strony na systemie zarządzania treścią.
Aktualnie najciekawszym i najprostszym w obsłudze jest Concrete5.
System w jakim powstała i ta strona.

Zacznijmy od prostoty. Klient decyduje wstępnie o wyglądzie ramek na stronie, wybiera kolorystykę i na brudno opisuje treść strony. Po paru dniach otrzymuje działającą stronę wypełnioną treścią przez specjalistę od marketingu. 

W międzyczasie wspomagamy klienta w wyborze domeny, zakupujemy ją, jak i odpowiedni hosting.

Trwają też pracę nad stroną graficzną, za którą z naszej strony odpowiedzialny jest profesjonalny grafik komputerowy. Grafik przedstawia di wyboru kilka zestawów kolorów i grafik.

Po modyfikacjach strona instalowana jest na właściwym serwerze.

Zwykle teraz następuje szkolenie, odbiór, rozliczenie i pożegnanie. 
Nasza firma proponuje inne podejście. Opłata rozłożona jest na rok i przez ten czas modyfikację treści bieżemy na siebie. Kilent wysyła tylko e-mail z opisem co zmienić, a nasz specjalista od marketingu zajmuje się resztą. Oczywiście zmiany dotyczą jedynie treści i drobnych poprawek grafiki, kolorów i formy.  Każda duża zmiana jest negocjowana osobno. Po roku prawa do domeny i hostingu przekazywane są klientowi, lub kontynuujemy współpracę na podobnych warunkach.

Zaletą tego systemu, jest to, że osoba decyzyjna nie musi znać ani informatyki, ani marketingu. Przekazuje swoje życzenia normalnym, ludzkim językiem, a my zamieniamy je na treść. 

Drugą zaletą, jest możliwość przejecia w całości prowadzenia strony przez klienta w najdogodnieszym momencie. Wtedy kiedy będzie miał ochotę prowadzić go samodzielnie.

Trzecią, jest roczna pomoc w rozwoju strony.

Zakładamy nie tylko strony domowe czy firmowe, strona może być połączona z galerią fotografii otwartą dla zalogowanych gości, może być połączona z blogiem, forum lub czatem. Możemy dopisać do niej sklep internetowy na podobnych warunkach (czyli łączne z wypełnieniem treścią).
 

Zapraszam do współpracy.